Mieszkanie idealne dla rodziny-Bemowo 63m²

Mieszkanie na sprzedaż
799 000 PLN , Pow. 63 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo Chrzanów , Szeligowska
Rok budowy:
2017
Piętro:
5 na 6
Numer oferty:
3494591
Cena za m2:
12 683 PLN
Prezentowana nieruchomość mieści się na 5-tym piętrze 6-piętrowego bloku, zbudowanego w 2017r. przy ulicy Szeligowskiej 32b. Osiedle na którym znajduję się budynek jest ogrodzone, monitorowane i wyposażone w plac zabaw. Dzięki temu doskonale spełni się jako bezpieczne miejsce dla rodziny z dziećmi.

Tuż za progiem znajdujemy się w przestrzennym przedpokoju (8,5m2), który płynnie przechodzi w otwartą kuchnię, oddzieloną wyspą od salonu ( 24m2) - to z pewnością właśnie tam będzie toczyć się życie rodzinne nowych mieszkańców. Stąd właśnie wychodzimy na duży, dobrze oświetlony taras, na którym napewno nie zabraknie miejsca na stolik kawowy i krzesła. Okna i balkon zlokalizowane są od strony południowo-wschodniej, dzięki czemu mieszkanie jest dobrze doświetlone. Dodatkowo do dyspozycji mamy dwa ustawne pokoje o metrażu 12m2 każdy. Obecnie jeden z nich pełni funkcję sypialni, drugi z kolei pokoju dziecięcego. Łazienka wyposażona w prysznic bezprogowy mierzy 4,5m2. Dużym atutem mieszkania jest wydzielona garderoba (2,25m2). Cała ta przestrzeń jest zaprojektowana w oryginalnym, spójnym stylu.

Osiedle znajduje się w jednej z prężniej rozwijających się części Warszawy. Ogromną zaletą będzie sąsiedztwo stacji drugiej lini metra ( Chrzanów), która zostanie oddana do użytku w maju 2024r. Problemem nie będzie rownież szybki wyjazd z miasta, dzięki łatwemu dojazdowi do obwodnicy Warszawy.
Najbliższa okolica to liczne sklepy, lokale usługowe czy żłobek.
Mieszkanie będzie z pewnością doskonałym wyborem dla rodziny, ale spełni też się doskonale jako miejsce dla osoby pracującej z domu.

Miesięczne opłaty: ok 640PLN
Założona księga wieczysta- zakup można posiłkować kredytem.
Możliwość dokupienia miejsce w garażu podziemnym i komórka lokatorska (płatne dodatkowo 49 000PLN)
Nieprawidłowy adres E-mail