2 pokojowe mieszkanie z tarasem (56mkw) Bielany

Mieszkanie na sprzedaż
599 000 PLN , Pow. 56 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bielany , Wojciecha Bogusławskiego
Rok budowy:
2003
Piętro:
0 na 14
Numer oferty:
3395844
Cena za m2:
10 696 PLN
Oferuję na sprzedaż widne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 56 mkw zlokalizowane na Bielanach przy ul. Bogusławskiego 18. Do mieszkania przynależy taras o pow. 22,1 mkw.
ROZKŁAD I POWIERZCHNIA:
Przy wejściu do mieszkania znajduje się przedpokój o pow. 10,4 mkw wyposażony w pojemną szafę zainstalowaną na długości całego korytarza. Na podłodze ułożona jest terakota.
Idąc korytarzem, na wprost znajduje się łazienka o pow. 6,2 mkw, wyposażona w wannę, umywalkę z szafką, szafkę wysoką, wc, pralkę oraz grzejnik drabinkowy. Na ścianach ułożona jest glazura a na podłodze terakota. Wyposażenie łazienki zawiera się w cenie mieszkania.
Obok łazienki usytuowana jest sypialnia o pow. 13,8 mkw wyposażona w szafę, szafkę, biurko oraz łóżko z materacem. Ekspozycja okien wschodnia. Na podłodze ułożona jest deska barlinecka.
Obok sypialni znajduje się kuchnia z oknem (ekspozycja wschodnia) o pow. 9,3 mkw. Kuchnia jest wyposażona w meble, lodówkę z zamrażalnikiem, kuchenkę i płytę elektryczną, piekarnik, okap oraz stół z krzesłami. Na ścianach częściowo ułożona jest glazura, a na podłodze terakota. Wyposażenie kuchni zawiera się w cenie mieszkania.
Obok kuchni znajduje się salon o pow. 16,3 mkw wyposażony w komodę, szafkę wysoką, stolik oraz krzesło. Ekspozycja okien wschodnia. Na podłodze ułożona jest deska barlinecka. W salonie znajduje się wyjście na zabudowany taras o pow. 22,1 mkw.
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 14 piętrowym. Do dyspozycji mieszkańców są 2 windy. W garażu na poziomie -2 znajduje się miejsce na motocykle i rowery.
Do mieszkania przynależy 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 30 000 zł. Istnieje możliwość zakupu mieszkania bez miejsca parkingowego.
Do mieszkania przynależy także wózkownia znajdująca się półpiętrze pomiędzy 1 a 2 piętrem. Z wózkowni korzystać mogą mieszkańcy danego piętra. Do mieszkania nie przynależy piwnica.
Drzwi wejściowe w mieszkaniu są antywłamaniowe a okna PCV.
Mieszkanie jest ciche, oddalone od ruchliwych ulic. Ekspozycja wschodnia zapewnia nasłonecznienie od godzin porannych.
Media: centralne ogrzewanie oraz ciepła woda miejskie. Ściany w budynku z dobrą izolacją zatrzymującą ciepło w mieszkaniu, dzięki czemu nie jest konieczne używanie maksymalnego ogrzewania. W budynku zainstalowana jest stacja uzdatniania wody do dyspozycji mieszkańców. Na terenie zamkniętym, na którym usytuowany jest budynek, znajduje się plac zabaw dla dzieci.
Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Sprzedający są drugimi właścicielami mieszkania. Opłaty miesięczne za mieszkanie wynoszą 670 zł z zaliczkami i funduszem remontowym. Osobno do zapłacenia jest prąd. Podatek od nieruchomości za rok 2022 wyniósł 273 zł. W budynku nie ma instalacji gazowej.
BUDYNEK:
Budynek z 2003 roku, inwestycja dewelopera Dom Development. Teren zamknięty z monitoringiem, domofonem i ochroną. W budynku znajduje się około 220 mieszkań. Oświetlenie w budynku wymieniono na ledowe, automatyczne. Na początku 2021 r. w budynku zainstalowano fotowoltaikę, dzięki czemu koszty energii części wspólnych w budynku są niższe.
Bezpośrednio przed budynkiem, na terenie ogrodzonym, znajdują się miejsca do parkowania aut, na których bezpłatnie można parkować w godz. 7-22. W godzinach nocnych opłata za parkowanie wynosi 6 zł / noc.
OKOLICA:
Spokojna i cicha okolica bogata w zieleń. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura: szkoły, żłobki, przedszkola, place zabaw, sklepy, Galeria Młociny, apteki, salony kosmetyczne etc.
Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail