Warszawa, ul. Wrzesińska Praga

Mieszkanie , 43,18 m2

680 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 326549
Powierzchnia: 43,18 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro 2 /8
Rok budowy: 2019
Balkon: 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 15748.03 PLN
Cena: 680 000 PLN

Opis nieruchomości:

Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na Warszawskiej pradze w bliskim sąsiedztwie portu praskiego.

Lokalizacja:

Serce Pragi, połączenie nowoczesnych - modernistycznych apartamentowców i zabytkowych kamienic pozwala odkryć w Pradze to, co najlepsze - różnorodność. Mieszkanie zlokalizowane jest bezpośrednio przy ulicy Wrzesińskiej a więc w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Praskiego i zabytkowych kamienic na ulicy Jagiellońskiej. Należy również wspomnieć, iż w pobliżu mieszkania dostępna jest stacja metra oraz wiele przystanków autobusowych i tramwajowych obsługujących kilkanaście linii pozwalających na sprawne dotarcie do samego centrum i wielu innych dzielnic.

W okolicy realizowana jest nowoczesna koncepcja architektoniczna Port Praski - miejsce, wymarzone dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu wody.
To właśnie tutaj bije tutaj kulturalne serce stolicy, a knajpki, kluby czy kafejki sprawiły, że życie w północnej części Pragi nabiera kolorytu. Rola okolicznych ulic Okrzei czy Jagiellońskiej urasta to rangi tych pierwszorzędnych i czołowych, co widać również po rosnącej wartości praktycznie wszystkich zabudowań, stając się tymi pożądanymi, a wręcz rozchwytywanymi…

Standard wykończenia:

Mieszkanie zostało wykończone w drugim kwartale bieżącego roku z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Nieruchomość niewątpliwie cechuje się w dużej mierze dbałością o wykończenie oraz detale. Ogólnie mówiąc można zauważyć w każdym pomieszczeniu użycie wysokiej klasy materiałów, stanowiąc o solidności całego mieszkania.

Rozkład pomieszczeń:

Niespotykanie dobrze rozplanowane mieszkanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać i odpowiednio spożytkować dostępną przestrzeń. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Całe mieszkanie w ekspozycji północno-wschodniej,

Kto tu może zamieszkać?

Mieszkanie szczególnie polecane osobom szukającym solidnych rozwiązań, dających gwarancję spokojnego funkcjonowania przez cały najbliższy czas. Z racji wielkości i dostępnej powierzchni jest bardzo dobrze dopasowane dla par, a biorąc pod uwagę bliskość przedszkoli czy żłobków osoby z dziećmi również powinny znaleźć tutaj swoje miejsce.

Gorąco polecam i zapraszam do oglądania! W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko luksusowe nieruchomości, luksusowe mieszkania, luksusowe apartamenty, oraz nieruchomości Premium.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Grzegorz Cichoński

Telefon : 606142612

grzegorz@dobremiejsce24.pl