Warszawa, ul. Obozowa Wola Młynów

Mieszkanie , 59,12 m2

760 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 326457
Powierzchnia: 59,12 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro 3 /6
Rok budowy: 2014
Balkon: 2
Cena za m2: 12855.21 PLN
Cena: 760 000 PLN

Opis nieruchomości:

Nowoczesne mieszkanie zaaranżowane w jasnych kolorach dodających wnętrzu lekkości i przestronności.
Funkcjonalny rozkład 3 pokoi z łazienką i dodatkową toaletą, idealnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Okna salonu ukierunkowane są na południowy-wschód, natomiast obu sypialni na północny-zachód, z widokiem na cichy i pięknie zaaranżowany dziedziniec.

Do lokalu przynależy 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska, płatne dodatkowo 40 000 zł za całość.

BUDYNEK:

Mieszkanie znajduje się na terenie inwestycji Wola Tarasy, z ochroną, monitoringiem i zadbanymi częściami wspólnymi. Inwestycja zrealizowana w wysokim standardzie, oddana do użytku w 2014 roku. Na klatce schodowej zamontowana została wysokiej klasy cichobieżna winda Kone. Codzienne funkcjonowanie ułatwiają zlokalizowane na dole budynku punkty handlowo-usługowe (m.in. sklep Biedronka).

LOKALIZACJA:

Bardzo dobra lokalizacja apartamentu przy ul. Obozowej 16 zapewnia bardzo wygodne połączenie komunikacyjne. Tuż obok znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe i przede wszystkim stacje II lini metra - Młynów i Płocka. Autem można błyskawicznie dostać się do głównych arterii miasta. Dzięki bliskości obwodnicy, wyjazd z Warszawy także nie stanowi problemu. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, placówki edukacyjne, a także parki: Moczydło, Edwarda Szymańskiego i Józefa Sowińskiego.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Grzegorz Cichoński

Telefon : 606142612

grzegorz@dobremiejsce24.pl