Warszawa, ul. Sienna Wola

Mieszkanie , 98 m2

1 421 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 322043
Powierzchnia: 98 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro 1 /6
Rok budowy: 2002
Balkon: 1
Cena za m2: 14 500 PLN
Cena: 1 421 000 PLN

Opis nieruchomości:

:: Krótko:
Kameralny apartamentowiec blisko centrum, na bliskiej Woli. Apartament 98 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, taras 12 m2, miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

:: Dla kogo?
Doskonałe dla rodziny, dla pary lub singla. Dla osób ceniących komfort na równi z centralną lokalizacją. Wygodna lokalizacja na prowadzenie cichej działalności.

:: Atuty?
Doskonała lokalizacja na pograniczu Śródmieścia i biznesowej Woli. Dużo przestrzeni w salonie. Kameralny apartamentowiec. Mieszkanie położone w idealnie cichej - wewnętrznej części budynku, bez hałasu ulicy. Neutralne wykończenie w skandynawskim stylu.

:: Apartament?
Wygodny, nowoczesny, utrzymany w dobrej kondycji. Salon jest połączony z jadalnią i w pełni umeblowaną i wyposażoną kuchnią. Sypialnia główna z dużymi szafami. Drugi pokój może być przeznaczony na gabinet lub sypialnię gościnną. Nowoczesne, przytulne wnętrze. W pełni urządzone. Gotowe do zamieszkania. Latem naturalnym przedłużeniem części dziennej staje się wygodny taras. Okna na 2 strony świata - na sąsiedni budynek i na dziedziniec.

:: Co w okolicy?
Wszystko co potrzebne by wygodnie żyć. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, punkty serwisowe, przychodnie lekarskie, budynki biurowe z siedzibami renomowanych firm. Tuż nieopodal znajduje się centrum rozrywkowo-handlowe Złote Tarasy.

:: Jak z komunikacją?
Lokalizacja pozwala na wygodne i szybkie poruszanie się po całym mieście - świetną komunikację zapewniają metro, liczne linie tramwajowe i autobusowe. W odległości spaceru znajduje się kolejowy Dworzec Centralny. Dobry dojazd w każdy zakątek Warszawy o każdej porze, mimo niemal centralnej lokalizacji.

:: Samochód:
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, na poziomie -1, dodatkowo płatne 50 tys. PLN.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Grzegorz Cichoński

Telefon : 606142612

grzegorz@dobremiejsce24.pl