O nas

Szanowni Państwo,

Spotykamy się on-line na ZOOM. Robimy Wirtualne Spacery (3D) oraz live. Przed spotkaniem bezpośrednim z klientem: dezynfekujemy ręce i nakładamy maseczki.

DOBRE MIEJSCE współpracuje z ponad 340 biurami nieruchomości zatrudniającymi ponad 2500 agentów nieruchomości (w międzyagencyjnym systemie współpracy – MLS)

Mamy 16 letnie doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami. Posiadamy licencję nr 8203 oraz ubezpieczenie OC pośrednika. Jesteśmy stowarzyszeni z innymi pośrednikami w W
arszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON). Współpracujemy w systemie międzyagencyjnym MLS. 


Klienci o nas:

„Od dwóch lat próbowałam sprzedać mieszkanie. Niestety ani bezpośrednio, ani z udziałem kilku różnych agencji transakcja się nie odbyła. Kolega polecił mi Pana Grzegorza z DOBRE MIEJSCE, do którego zadzwoniłam pomimo tego, że nie wierzyłam, że uda się zrobić coś więcej w sprawie mojego mieszkania. Pośrednik na drugie spotkanie przyszedł z architektem i razem ustaliliśmy, że należy przeprowadzić drobne zmiany. Nie minęły trzy miesiące do momentu kiedy podpisałam akt notarialny sprzedaży. Jestem pozytywnie zaskoczona rezultatem jaki udało się osiągnąć w tak krótkim czasie. Z całego serca polecam DOBRE MIEJSCE.
Izabela W.”

„Jestem lekarzem i nie mogę odbierać telefonu w czasie pracy. Szukałem biura nieruchomości, które pomoże mi sprzedać mieszkanie. DOBRE MIEJSCE gwarantowało mi najmniejsze zaangażowanie z mojej strony. Miałem tylko 1 spotkanie w kancelarii notarialnej w celu udzielenia pełnomocnictwa mojemu bratu, gdzie wpisałem mój nr konta bankowego i minimalną cenę za jaką zgodzę się sprzedać. Polecam wszystkim DOBRE MIEJSCE
Andrzej K.”

„Przez pół roku nie mogłem sprzedać mieszkania. Pokazywałem kilkunastu klientom i nikt nie chciał kupić. Syn polecił mi znajomego z biura nieruchomości Dobre Miejsce. Pan Grzegorz obejrzał mieszkanie, podpisaliśmy umowę na wyłączność. W ciągu 3 dni przyprowadził klienta, który zdecydował się kupić to „niesprzedawalne” mieszkanie. Od momentu podpisania umowy z biurem nieruchomości Dobre Miejsce do otrzymania przelewu na konto minęły 14 dni. Gdyby nie Święta Bożego Narodzenia, Sylwester i Nowy Rok, transakcja byłaby jeszcze szybsza. Z całego serca polecam biuro nieruchomości Dobre Miejsce.
Kazimierz Ł.”

„ Miałam mieszkanie w Warszawie, którego od roku nie mogłam sprzedać. Trzy biura nieruchomości starały się pomóc, ale bez skutku. Niedługo po tym, moja znajoma poleciła mi DOBRE MIEJSCE. Skontaktowałam się i powiedziałam, że mieszkanie ciężko sprzedać. Podpisałam umowę na wyłączność i w ciągu trzech miesięcy udało się zakończyć sprawę sprzedaży. Bardzo polecam usługi Biura Nieruchomości DOBRE MIEJSCE
Katarzyna M.”

„ DOBRE MIEJSCE jest idealne dla każdego, kto oczekuje od pośrednika pełnego profesjonalizmu, doświadczenia i doskonałej orientacji w zakresie nieruchomości. W moim przypadku chodziło o wyręczenie mnie ze wszystkich obowiązków związanych z odbieraniem telefonów, prezentowania nieruchomości itp. Mieszkam 150 kilometrów od Warszawy i nie chciałem przyjeżdżać do każdego oglądającego.
Paweł K.”

„Od 10 lat mieszkam i pracuję w Hiszpanii. Chciałem sprzedać dom w Polsce, jednak w wyniku trwającej epidemii Coronavirusa nie mogłem przyjechać do Polski. Pomimo tego udało się sprzedać nieruchomość dzięki ogromnej pomocy ze strony biura nieruchomości Dobre Miejsce, które zajęło się wszystkim w czasie mojej nieobecności w Polsce.
Michał P.”

„Moim marzeniem była przeprowadzka do Warszawy, jednak potrzebowałam mieszkania bez barier architektonicznych, które utrudniałyby mi codzienne poruszanie się na wózku inwalidzkim. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do klienta i znalezienia mieszkania, które doskonale wpisuje się we wszystkie moje wymagania. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi biura nieruchomości Dobre Miejsce.
Wiktoria T.”

Pomagamy skutecznie:

sprzedać, kupić, wynająć lub nająć:

- mieszkania,

- domy,

- działki budowlane,

- lokale użytkowe,

- nieduże obiekty komercyjne

na terenie Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu.